Kurumsal
Hakkımızda
İlkelerimiz
Yemek Üretimi ve Hijyen
Tedarikçilerimiz
Galeri

Tuen Catering Hakkında

hakkımızda

Tuen Catering Anadolu'nun binlerce yıllık mutfak mirasını deneyimli şefleriyle birleştirerek, sofralarınıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Başarımız işimizin temel prensibi olan insan sağlığı hijyen ve kaliteden üretimin hiçbir aşamasında taviz vermememizden kaynaklanmaktadır.

Tuen catering size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle sizlere yemeğin sunulacağı mekanın hijyen şartları sağlanır ve servis ekipmanlarının varsa eksiklikler karşılıklı tesbit edilir ve bu eksiklikler şirketimiz tarafından karşılanır.

1200 m² kapalı alanda profesyonel yemek üretimi yapan firmamızmodern alt yapısı, hijyenik mutfakları, son teknoloji depolama ve servis alanları ve tabiki seçkin personeliyle müşterilerine kaliteli gıda ve hizmetlerini vermeyi sürdürmektedir.

Müşterilerimizin takdirini kazanan, sanki anne eli değmişçesine özenle hazırladığımız yemeklerimizle gurur duyuyoruz. Üretim ve servis kalitemizin sürekli olarak aynı seviyede devam etmesi için gelen geri bildirimleri dikkate alıyoruz. Bu doğrultuda, hammadde temininden depolamaya, menü planlamadan servise kadar her aşamada titizlikle denetimlerimizi sürdürüyoruz.

İşimizin zorluğuna rağmen, bizi zevkle çalışmaya teşvik eden en büyük motivasyon kaynağımız, siz değerli müşterilerimizin her yemek sonrası bize ilettiği mutluluk dolu teşekkür mesajlarıdır.

Afiyet olsun :)
Tuen Catering